LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

12. kārta, 02/09/2018 12:30

Olaines pilsētas stadions, Olaine
Skatītāju skaits: 233
SK Super Nova
1
BFC Daugavpils / Progress
2
23Serdcevs Vjačeslavs
    1Dubodelovs Ivans
      28Gogolashvili Giorgi
      • 68'
      7Cucurs Dāvis
        21Kārkliņš Edgars
        • 46'
        3Iļjins Kirils
          18Nagamatsu Shuma
            19Afanasjevs Valerijs
            • 72'
            • 88'
            3Deaks Oskars
            • 69'
            27Zalaks Verners
              8Pelcis Daniels
              • 42'
              11Žaldovskis Ričards
              • 85'
              30Štrauss Gatis
                18Kouadio Alain Cedric Herve
                  11Perepļotkins Andrejs (C)
                    20Lebamba Stanislav
                      4Avdejevs Vadims
                        8Skrebels Raivis (C)
                          91Baroniņš Voldemārs
                          • 31'
                          • 76'
                          9Askerov Vugar
                          • 73'
                          77Strautiņš Edgars
                            30Sokolovs Jurijs
                            • 9'
                            • 79'
                            Rezervisti
                            1Balodis Patriks
                              22Žadanovs Daniils
                                9Kuzmin Dzmitry
                                • 46'
                                2Truskovskis Leonīds
                                  17Lamša Toms
                                    16Urbāns Edgars
                                    • 85'
                                    14Stradiņš Deniss
                                    • 69'
                                    17Magrins Roberts
                                    • 88'
                                    10Skorikovs Deniss
                                      15Amaral de Oliveira Junior Marcio
                                        19Sprukulis Austris
                                        • 76'
                                        24Carmona Munoz Naisir
                                        • 73'
                                        2Ņesterenko Bogdans
                                          10Ševčuks Iļja
                                            Galvenais treneris
                                            Kalns JurģisMorozs Viktors
                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                            Galvenais tiesnesis: Vasjukovs Jevgēnijs
                                            1 tiesneša asistents: Griščenko Aleksejs
                                            2 tiesneša asistents: Kolosovs Andrejs
                                            Ceturtais tiesnesis: Golubevs Aleksandrs
                                            Tiesnešu inspektors: Direktorenko Vadims