LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

U-16 meiteņu pavasara kauss 2018

3. kārta, 08/03/2018 10:30

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 45
SK Super Nova
0
FK Iecava/FK Jelgava
0
87Bērze Madara (C)
    1Kiršbauma Līga
      15Kozlova Vlada
        17Tauriņa Abita
          84Sokolova Olga
            13Poga Emīlija Līga
              20Matuseviča Nikola Gabriela
                15Beitiņa Madara
                  47Lisenoka Nikola
                    5Sārta Paula
                      26Stāmere Linda
                        26Šlokenberga Liene
                          97Tilnere Madara Evelīna
                            18Daukšte Ketija
                              45Kovaļa Anastasija
                                9Spiģēna Nikola Estere
                                  41Kreicberga Dita
                                    8Druviņa Emīlija Sofija (C)
                                      0Sadkovska Darja
                                        27Upīte Annika Elizabete
                                          5Ladnova Aleksandra
                                            25Casno Katrīna Jūlija
                                              69Blaua Elizabete Anna
                                                14Kukladčenko Evelīna
                                                  91Soboļeva Diāna
                                                    19Dresmane Megija
                                                      77Bordenave Tatjana
                                                        3Visocka Paula
                                                          30Šļahtina Sofija
                                                            16Ziemele Adrija
                                                              Galvenais treneris
                                                              Kožujevs AnatolijsGedertsons Jevgēnijs
                                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                              Galvenais tiesnesis: Didriķe Līga
                                                              1 tiesneša asistents: Leladze Roberts
                                                              2 tiesneša asistents: Grābējs Deniss