LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-14

3. kārta, 31/01/2018 14:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 35
SK Super Nova
1
FK Liepāja
5
99Pērkons Endijs Miervaldis
    1Lauva Klāvs
      24Paeglis Aleksis
        12Pinčuks Ņikita
          22Žabins Leonards (C)
            6Džeriņš Pēteris
              47Sejāns Artūrs
              • 21'
              2Meļķis Rūdolfs
                30Ivaškins Artemijs
                  19Krimskis Artjoms
                    31Kazaks Reinis
                      13Ķēde Ķēdža Markuss
                      • 13'
                      62Sticenko Kristofers
                      • 6'
                      17Nagornijs Sergejs
                      • 46'
                      10Zelmanis Rolands
                        14Kurtišs Aksels
                          8Godiņš Kristians
                            20Sliede Niks (C)
                            • 42'
                            12Cīrulis Matīss Ričards
                              18Bernāts Rihards Anrijs
                                40Sterkins Daniels
                                  15Gūtmanis Patriks
                                    13Mūrnieks Rainers
                                      4Salarjovs Ņikita
                                        69Šusts Jēkabs-Māris
                                          11Alpēns Markuss Maksimuss
                                          • 8'
                                          • 22'
                                          17Kārkliņš Mareks
                                            16Šuļga Ņikita
                                              77Moiseikins Dmitrijs
                                                7Volkovs Kristers
                                                  1Ļitovčenko Dāvids
                                                    3Kronbergs Klāvs
                                                      18Jakubovskis Roberts
                                                        10Ziemelis Rūdolfs
                                                          23Brakovskis Dāvis
                                                            5Kragliks Ralfs
                                                              Galvenais treneris
                                                              Eižvertiņš Artūrs
                                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                              Galvenais tiesnesis: Ignatjevs Deniss
                                                              1 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                                                              2 tiesneša asistents: Eniks Kārlis