LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-16

3. kārta, 25/01/2018 10:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 50
SK Super Nova
2
FK Tukums 2000/TSS
0
1Vēveris Ralfs
    71Balceris Rihards
      81Mickēvičs Andžejs
        1Kangars Ralfs
          3Pavlovs Ņikita
            19Labrencis Mārtiņš Matīss
              5Brusovs Deniss
                12Pūce Niks Saimons
                  12Gržeškevičs Damirs
                  • 8'
                  99Penkevics Kristers
                    11Sprukulis Kristians
                      16Bečers Reinis
                        21Zeņģis Rūdolfs (C)
                        • 10'
                        4Anmanis Kaspars
                          31Cielavs Roberts
                            18Salmiņš Rūdolfs
                              24Korotkevičs Artjoms
                              • 46'
                              10Lipskis Artis
                                7Šteinbergs Toms Ralfs
                                  9Leja Ronalds
                                    6Puhovs Dmitrijs
                                      91Grīslis Toms Kristians
                                        9Uzoliņš Edgars
                                          21Reingolcs Rūdolfs
                                            18Semjonovs Iļja
                                              11Cvetkovs Viktors
                                                8Gricevičs Žans Frančesko
                                                  7Mīļais Daniels
                                                    22Tolstojs Alens Kristiāns
                                                      15Sondors Vladislavs
                                                        16Brikmanis Kārlis
                                                          20Butovskis Aleksandrs
                                                            Galvenais treneris
                                                            Kalns Jurģis
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Mihovičs Edgars
                                                            1 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                                                            2 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita