LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

9. kārta, 18/07/2018 13:00

Rīgas Ostvalda vsk. stadions, Riga
Skatītāju skaits: 30
SK Super Nova
1
FK Tukums 2000/TSS
2
99Pērkons Endijs Miervaldis
    1Ādamsons Rihards
    • 6'
    64Ivanovskis Voicehs Ralfaels
      17Ūdris Renards
        12Cīrulis Matīss Ričards
          16Romanovs Renārs
            72Šēpers Kristaps
              7Besikirskis Kaspars
                11Janišs Ādams
                • 6'
                5Anševics Eduards
                  23Brakovskis Dāvis
                    15Bormanis Dāvis
                      10Zelmanis Rolands
                        8Ozols Mārtiņš
                          18Jakubovskis Roberts
                            10Štāls Martins
                              17Kārkliņš Mareks
                                21Puzānovs Kristaps
                                • 70'
                                76Gorbaņs Maksims
                                  4Ošis Edvards Eduards
                                    47Sejāns Artūrs
                                      19Mūrnieks Artūrs
                                        31Ušpelis Artis
                                          3Kurtišs Toms
                                            8Godiņš Kristians (C)
                                              13Jansons Kristaps
                                              • 5'
                                              • 13'
                                              40Sterkins Daniels
                                                71Čevers Leonards
                                                  7Filipsons Bruno
                                                    6Krieviņš Kristaps Kārlis
                                                      9Prančs Jēkabs Krists
                                                        11Ūzis Kristaps Kārlis
                                                          40Atligins Iļja
                                                            Galvenais treneris
                                                            Eižvertiņš ArtūrsGrudcins Artjoms
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Vasiļjevs Aleksejs
                                                            1 tiesneša asistents: Leladze Roberts
                                                            2 tiesneša asistents: Grābējs Deniss