LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

3. kārta, 05/05/2018 18:00

Olaines pilsētas stadions, Olaine
Skatītāju skaits: 125
SK Super Nova
1
FK Tukums 2000/TSS
0
23Serdcevs Vjačeslavs
    71Misa Adrians
      2Ņesterenko Bogdans
        5Ozols Atis
        • 72'
        9Kuzmin Dzmitry
        • 14'
        • 89'
        8Oleksandr Chunikhovskyi
          10Hvoiņickis Daniils
            14Mukins Vladimirs
              11Perepļotkins Andrejs (C)
                19Denys Gatsko
                  7Vasiļjevs Maksims
                  • 57'
                  25Pilāts Pāvels
                    18Regža Alekss
                    • 57'
                    17Švāns Kristers Eduards
                      3Siksalietis Roberts
                        2Gailis Kristaps
                        • 46'
                        77Strautiņš Edgars
                        • 64'
                        13Aizgrāvis Toms (C)
                        • 49'
                        28Keirāns Ruslans
                        • 76'
                        7Kalnciems Rinalds
                        • 9'
                        • 51'
                        21Kārkliņš Edgars
                        • 83'
                        3Irakli Pirtskhalava
                        • 75'
                        Rezervisti
                        1Balodis Patriks
                          1Križanovskis Artjoms
                            91Baroniņš Voldemārs
                            • 89'
                            9Leja Ronalds
                            • 46'
                            • 83'
                            26Višņevskis Aigars
                              15Ostrovskis Viesturs
                              • 72'
                              17Lamša Toms
                              • 76'
                              18Salmiņš Rūdolfs
                              • 83'
                              16Vasiļjevs Sergejs
                              • 57'
                              20Sarva Andris
                                8Vorobjovs Artjoms
                                • 57'
                                6Reingolcs Rūdolfs
                                  4Avdejevs Vadims
                                  • 83'
                                  Galvenais treneris
                                  Kalns JurģisLapsa Andrejs
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Caune Ivars
                                  1 tiesneša asistents: Spasjonņikovs Aleksejs
                                  2 tiesneša asistents: Botošs Vasīlijs
                                  Ceturtais tiesnesis: Utināns Andris
                                  Tiesnešu inspektors: Mileika Pēteris