LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15

9. kārta, 19/06/2018 13:00

Rīgas Ostvalda vsk. stadions, Riga
Skatītāju skaits: 22
SK Super Nova
1
FS METTA
5
36Iesalnieks Niks (C)
    25Osmanis Rinalds
      2Kuzmins Ņikita
        74Punnenovs Patriks
          40Krancmanis Arturs
            17Kaikins Alekss
            • 60'
            • 66'
            23Skugarevs Dmitrijs
              19Brenards Reinis Niks
                8Godiņš Kristians
                • 5'
                14Zants Tomass
                  21Brigzna Kārlis
                    18Kuzņecovs Rihards
                      12Cīrulis Matīss Ričards
                        3Vilnis Kārlis (C)
                          18Švalkovskis Kristofers
                            10Vapne Lūkass
                            • 45'
                            24Raginskis Daniels
                              15Bergs Niks Lūkass
                                10Zelmanis Rolands
                                  9Puzirevskis Artjoms
                                  • 51'
                                  32Vihmanis Rinalds
                                    8Spalva Klāvs
                                      4Druzenko Artjoms
                                        11Pavlovskis Artjoms
                                          33Kauliņš Ričards
                                            7Rēķis Kristofers
                                              47Avotiņš Pēteris Kārlis
                                                4Hons Roberts
                                                  5Cīrulis Jegors
                                                    6Tipsis Roberts
                                                      2Putāns Krists
                                                        16Bušmeisters Ričards
                                                          5Vasiļevskis Mikus
                                                          • 53'
                                                          Galvenais treneris
                                                          Perepļotkins AndrejsGluščuks Andrejs
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Ķēniņš Artis
                                                          1 tiesneša asistents: Eniks Kārlis
                                                          2 tiesneša asistents: Bogačkins Aleksandrs