LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

8. kārta, 09/06/2018 16:30

Rīgas Ostvalda vsk. stadions, Riga
Skatītāju skaits: 50
SK Super Nova
0
JFC Skonto
4
0Mūrnieks Rainers
    44Žuravļovs Aleksandrovs Daniils
      72Šēpers Kristaps
        16Millers Siliņš Emīls Martins
          31Kazaks Reinis
            10Fokins Danila
              40Sterkins Daniels
                7Matajevs Andrejs
                  8Godiņš Kristians
                    12Gorjačko Dmitrijs
                    • 15'
                    7Filipsons Bruno
                      17Vostrikovs Andrejs (C)
                        23Brakovskis Dāvis
                          14Gandlers Artjoms
                            24Paeglis Aleksis
                              4Čerņins Ļevs
                                10Zelmanis Rolands
                                  20Vissarionovs Artjoms
                                  • 35'
                                  • 70'+2'
                                  11Janišs Ādams
                                    9Nosegbe Suško Daniels
                                      18Jakubovskis Roberts
                                        19Kozeļko Aleksandrs
                                          12Cīrulis Matīss Ričards
                                            99Kamskovs Māris
                                              22Žabins Leonards (C)
                                                25Hudožitkins Vladimirs
                                                  64Ivanovskis Voicehs Ralfaels
                                                    3Zaicevs Artjoms
                                                    • 61'
                                                    • 68'
                                                    17Kārkliņš Mareks
                                                      13Silajevs-Kožurovs Deniss
                                                        76Gorbaņs Maksims
                                                          34Upmalis Roberts
                                                            2Muradjans Armans
                                                              Galvenais treneris
                                                              Eižvertiņš ArtūrsŠarando Aleksejs
                                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                              Galvenais tiesnesis: Gluhovs Andrejs
                                                              1 tiesneša asistents: Nazarovs Ēriks
                                                              2 tiesneša asistents: Hrštičs Emīls