LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2.līgas 2.posms 2017 A Grupa

1. kārta, 18/10/2017 19:00

Rīgas Ostvalda vsk. stadions, Riga
Skatītāju skaits: 35
SK Super Nova
1
Monarhs/Flaminko
1
1Balodis Patriks (C)
    93Sīlis Reinis
      35Zavjalovs Gļebs
        3Golovizins Viktors
        • 27'
        25Neimonts Maksims Dāvids
        • 74'
        15Sovtuss Sergejs
        • 80'
        11Doronda Konstantīns
          11Zolotarjovs Dmitrijs (C)
          • 66'
          • 69'
          77Princs Ronalds
          • 51'
          25Grigjans Vladislavs
          • 55'
          55Belousovs Aleksis
            19Dzelzkalējs Raitis
            • 20'
            • 69'
            7Kārkliņš Edgars
            • 90'+1'
            52Prohorovs Dmitrijs
              45Ribakovs Dmitrijs
              • 64'
              6Tarasenko Pāvels
                4Blagonadeždins Oļegs
                • 77'
                53Travkins Sergejs
                  3Torčiks Timofejs
                  • 84'
                  12Sazonovs Aleksandrs
                  • 82'
                  10Stradiņš Deniss
                    10Zagladovs Vadims
                    • 90'
                    Rezervisti
                    9Radionovs Patriks Kristiāns
                      1Lukoņins Vladimirs
                        18Novikovs Danila
                          9Zeņkovs Aleksandrs
                            15Žodziņš Kristaps
                            • 74'
                            18Čebotarjovs Mihails
                              21Troickis Artjoms
                              • 51'
                              • 82'
                              14Kļimovs Aleksandrs
                              • 55'
                              24Slavikovs Kirils
                                21Ibragimovs Asifs
                                • 80'
                                41Kārkliņš Adrians
                                • 64'
                                24Priedēns Kristaps
                                • 69'
                                • 86'
                                5Kosparenko Artūrs
                                  Galvenais treneris
                                  Golubevs SergejsMarozovs Boriss
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Veģeris Mārtiņš
                                  1 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                                  2 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                                  Ceturtais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                                  Tiesnešu inspektors: Leladze Kiazo