LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

3. kārta, 12/05/2018 18:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 35
SK Super Nova
0
Rīgas Futbola skola - 1
6
3Ansone Evita
  • 24'
1Redzoba Sintija
  • 83'
2Zilberte Simona
  • 71'
16Kuzmina Līna
    23Ņikitina Sofija
    • 44'
    • 56'
    8Gricienko Ērika
      83Gaiķe Alise
      • 79'
      19Sadikova Vasilisa
      • 68'
      12Vikšere Laura
        15Brahmane Nikola
        • 46'
        27Bārbele Anna
          7Lorence Luīze (C)
          • 89'
          19Kozlova Vlada
          • 36'
          10Krasnova Ieva
          • 61'
          8Volkoviča Jekaterīna (C)
          • 71'
          11Suvītra Diāna
          • 2'
          • 55'
          • 60'
          • 85'
          1Skļemenova Alīna
            3Ušpaleviča Evelīna
            • 11'
            • 51'
            7Selicka Jekaterīna
            • 56'
            6Ņikitina Dana Nikola
              15Ušpele Alise
                9Medvedeva Amanda
                  Rezervisti
                  11Liepiņa Virgīnija
                  • 56'
                  12Lielause Marta
                  • 83'
                  9Ķempe Līga
                  • 71'
                  17Koha Jevgenija
                  • 85'
                  18Toka Arnita
                  • 56'
                  5Timofejeva Olga
                  • 61'
                  • 82'
                  10Maļuka Luīze
                  • 36'
                  13Lodziņa Kristīne Evelīna
                  • 68'
                  25Zvingevica Eva
                    4Fūrmane Signe
                    • 89'
                    4Perepičko Renata
                    • 71'
                    18Jevstigņejeva Valērija
                    • 46'
                    41Ņikitina Alīna
                    • 79'
                    14Čubare Evelīna Sendija
                    • 51'
                    Galvenais treneris
                    Kārkliņš EdgarsRočāne Anastasija
                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                    Galvenais tiesnesis: Ikaunieks Jānis
                    1 tiesneša asistents: Jurčenko Kirils
                    2 tiesneša asistents: Bogačkins Aleksandrs