LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Sieviešu kauss 2018

1. kārta, 06/05/2018 19:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 50
SK Super Nova
0
Rīgas Futbola skola - 1
4
25Zvingevica Eva
  • 69'
1Redzoba Sintija
    19Kozlova Vlada
    • 46'
    18Jevstigņejeva Valērija
    • 59'
    83Gaiķe Alise
    • 60'
    16Kuzmina Līna
    • 46'
    7Selicka Jekaterīna
    • 69'
    7Lorence Luīze (C)
      8Volkoviča Jekaterīna (C)
      • 77'
      6Ņikitina Dana Nikola
      • 46'
      3Ansone Evita
        17Koha Jevgenija
          18Toka Arnita
          • 46'
          3Ušpaleviča Evelīna
            12Vikšere Laura
              14Čubare Evelīna Sendija
              • 46'
              27Bārbele Anna
              • 58'
              20Lubiņa Arta Luīze
              • 60'
              15Ušpele Alise
                15Brahmane Nikola
                • 11'
                9Ķempe Līga
                  5Timofejeva Olga
                  • 46'
                  Rezervisti
                  5Dakstiņa Justīne
                  • 77'
                  13Lodziņa Kristīne Evelīna
                    6Levikina Darija
                    • 46'
                    9Medvedeva Amanda
                    • 46'
                    1Skļemenova Alīna
                    • 69'
                    11Suvītra Diāna
                    • 46'
                    • 85'
                    41Ņikitina Alīna
                    • 69'
                    12Lielause Marta
                      17Moča Vineta
                      • 58'
                      19Sadikova Vasilisa
                      • 46'
                      • 69'
                      23Ņikitina Sofija
                      • 60'
                      4Fūrmane Signe
                      • 60'
                      10Maļuka Luīze
                      • 46'
                      8Gricienko Ērika
                      • 46'
                      Galvenais treneris
                      Kārkliņš EdgarsRočāne Anastasija
                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                      Galvenais tiesnesis: Stramkaļs Juris
                      1 tiesneša asistents: Gusts Aivis
                      2 tiesneša asistents: Bogdačkins Aleksandrs