LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

U-16 meiteņu pavasara kauss 2018

2. kārta, 07/03/2018 12:10

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 30
SK Super Nova
0
Rīgas Futbola skola
8
1Skļemenova Alīna (C)
    12Jeržanina Anna
      77Bordenave Tatjana
        4Savnore Anna Liene
          91Soboļeva Diāna
            13Zorina Jekaterina
              41Kreicberga Dita
                21Beļecka Anastasija
                  87Bērze Madara
                    3Gergeležiu Sofija (C)
                    • 26'
                    • 38'
                    20Matuseviča Nikola Gabriela
                      15Dubovicka Anastasija
                        97Tilnere Madara Evelīna
                          2Krjučkova Jūlija
                            47Lisenoka Nikola
                              10Mazurova Milana
                              • 18'
                              30Šļahtina Sofija
                                7Sadikova Vasilisa
                                • 15'
                                69Blaua Elizabete Anna
                                  14Teļukeviča Marina
                                    5Ladnova Aleksandra
                                      18Gricienko Ērika
                                        6Stāmere Linda
                                          20Kivliņa Anastasija
                                            84Sokolova Olga
                                              9Nagle Ksenija
                                                16Lubiņa Arta Luīze
                                                • 13'
                                                17Ušpaleviča Evelīna
                                                • 28'
                                                19Medvedeva Amanda
                                                  11Suvītra Diāna
                                                  • 16'
                                                  • 34'
                                                  • 37'
                                                  Galvenais treneris
                                                  Kožujevs Anatolijs
                                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                  Galvenais tiesnesis: Leladze Roberts
                                                  1 tiesneša asistents: Didriķe Līga
                                                  2 tiesneša asistents: Boroduļins Artjoms