LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15

10. kārta, 26/06/2018 14:00

Rīgas Ostvalda vsk. stadions, Riga
Skatītāju skaits: 50
SK Super Nova
0
Rīgas Futbola skola
5
36Iesalnieks Niks
    1Šipicins Edvards
      24Raginskis Daniels
        5Masalovs Maksimiliāns
        • 48'
        4Druzenko Artjoms
          16Ročans Vadims
            15Gruntmanis Ralfs Mārtiņš (C)
              15Zustars Artūrs
                12Cīrulis Matīss Ričards
                  6Alksnis Artis
                    10Zelmanis Rolands
                      9Mitkovecs Aleks
                        5Cīrulis Jegors
                        • 42'
                        10Bankovskis Raitis
                          8Godiņš Kristians
                            11Derevjanko Daņila
                              32Vihmanis Rinalds
                                23Ostapenko Arsēnijs (C)
                                • 34'
                                23Skugarevs Dmitrijs
                                  22Ārgalis Artjoms
                                    40Krancmanis Arturs
                                      12Ofmans Vjačeslavs
                                        47Avotiņš Pēteris Kārlis
                                          14Ļebedevs Ņikita
                                          • 43'
                                          33Kauliņš Ričards
                                            2Majorovs Ivans
                                              18Švalkovskis Kristofers
                                                8Kroļikovs Daniels
                                                  21Brigzna Kārlis
                                                    7Ostapenko Artūrs
                                                    • 22'
                                                    • 24'
                                                    • 36'
                                                    • 52'
                                                    13Vuškāns Ronalds
                                                      Galvenais treneris
                                                      Perepļotkins AndrejsVicehovskis Viktors
                                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                      Galvenais tiesnesis: Stramkaļs Juris
                                                      1 tiesneša asistents: Ikaunieks Jānis
                                                      2 tiesneša asistents: Gusts Aivis