LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

3. kārta, 31/08/2018 14:00

Rīgas Ostvalda vsk. stadions, Riga
Skatītāju skaits: 42
SK Super Nova
0
Rīgas Futbola skola
1
98Pērkons Endijs Miervaldis
    30Rusiņš Marks
      12Cīrulis Matīss Ričards
        1Maculevičs Konstantīns
          17Kārkliņš Mareks
            6Žaleiko Gļebs
            • 50'
            22Žabins Leonards (C)
              11Trefilovs Vadims
                8Godiņš Kristians
                  15Markuševskis Artjoms
                    7Filipsons Bruno
                      25Raizers Dmitrijs
                        11Janišs Ādams
                          2Ilenāns Kristiāns
                            23Brakovskis Dāvis
                              21Kadikovs Luka
                                47Sejāns Artūrs
                                  8Grīnbergs Marats
                                  • 13'
                                  35Šeps Daniels
                                    17Penka Ričards
                                      18Jakubovskis Roberts
                                        9Vīksna Aivars (C)
                                          10Zelmanis Rolands
                                            7Morozs Iļja
                                              40Sterkins Daniels
                                                4Gorodņickis Roberts
                                                  24Paeglis Aleksis
                                                    10Aleksejevs Aleksandrs
                                                      72Šēpers Kristaps
                                                        27Ustinovs Artjoms
                                                          9Ušpelis Artis
                                                            3Rožkalns Toms
                                                              64Ivanovskis Voicehs Ralfaels
                                                                18Fedotovs Ralfs
                                                                  5Pumpurs Mārtiņš
                                                                    Galvenais treneris
                                                                    Eižvertiņš ArtūrsKohans Dmitrijs
                                                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                    Galvenais tiesnesis: Vasiļjevs Aleksejs
                                                                    1 tiesneša asistents: Leladze Roberts
                                                                    2 tiesneša asistents: Boroduļins Artjoms