LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

1. kārta, 15/04/2018 18:00

Rīgas Ostvalda vsk. stadions, Riga
Skatītāju skaits: 78
SK Super Nova
0
Rīgas Futbola skola - 2
0
25Zvingevica Eva
    1Pivina Darja
      19Kozlova Vlada
      • 46'
      11Jazjonoka Marija
        10Maļuka Luīze
        • 71'
        9Nagle Ksenija
          8Volkoviča Jekaterīna (C)
            18Kivliņa Anastasija
              7Selicka Jekaterīna
              • 66'
              3Gergeležiu Sofija (C)
                2Zilberte Simona
                  8Baranovska Anna
                  • 58'
                  12Vikšere Laura
                    10Zlatoustova Anastasija
                      15Ušpele Alise
                        7Kozuliņa Kristiāna
                          83Gaiķe Alise
                            20Krjučkova Jūlija
                              36Buklovska Juta
                                17Večele Alīna
                                  27Bārbele Anna
                                    2Freimane Aurēlija
                                    • 46'
                                    Rezervisti
                                    1Skļemenova Alīna
                                      12Savunova Jeļena
                                        11Liepiņa Virgīnija
                                        • 66'
                                        19Andrejeva Olga
                                          6Levikina Darija
                                          • 46'
                                          • 82'
                                          15Rozenberga Samanta
                                            18Toka Arnita
                                            • 82'
                                            14Starceva Elīna
                                            • 46'
                                            9Ķempe Līga
                                            • 71'
                                            22Mada Jeļena
                                            • 58'
                                            3Ansone Evita
                                              6Dimdiņa Elvīra Ingeborga
                                                4Perepičko Renata
                                                  Galvenais treneris
                                                  Kārkliņš EdgarsŠaļimova Tatjana
                                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                  Galvenais tiesnesis: Debiša Tatjana
                                                  1 tiesneša asistents: Soldatovs Nikolajs
                                                  2 tiesneša asistents: Boroduļins Artjoms