LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14 5.-8.vieta

4. kārta, 27/10/2018 16:00

Rīgas Ostvalda vsk. stadions, Riga
Skatītāju skaits: 29
SK Super Nova
0
Rīgas Futbola skola
0
98Pērkons Endijs Miervaldis
    1Maculevičs Konstantīns (C)
      69Šusts Jēkabs-Māris
        15Markuševskis Artjoms
          11Janišs Ādams
            11Trefilovs Vadims
              76Gorbaņs Maksims
                27Ustinovs Artjoms
                  40Sterkins Daniels
                    2Ilenāns Kristiāns
                      12Cīrulis Matīss Ričards
                        5Pumpurs Mārtiņš
                          24Paeglis Aleksis
                            7Morozs Iļja
                              8Godiņš Kristians
                                6Žaleiko Gļebs
                                  22Žabins Leonards
                                    4Gorodņickis Roberts
                                    • 51'
                                    10Zelmanis Rolands
                                      10Aleksejevs Aleksandrs
                                        47Sejāns Artūrs
                                          16Kuzņecovs Roberts
                                            Rezervisti
                                            13Siņakovs Ņikita
                                              30Rusiņš Marks
                                                77Moiseikins Dmitrijs
                                                  25Raizers Dmitrijs
                                                    7Filipsons Bruno
                                                      8Grīnbergs Marats
                                                        17Kārkliņš Mareks
                                                          9Vīksna Aivars
                                                            23Brakovskis Dāvis
                                                              3Rožkalns Toms
                                                                72Šēpers Kristaps
                                                                  13Višņevskis Artjoms
                                                                    19Skuja Mārcis
                                                                      Galvenais treneris
                                                                      Eižvertiņš ArtūrsKohans Dmitrijs
                                                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                      Galvenais tiesnesis: Martinsons Edgars
                                                                      1 tiesneša asistents: Leladze Roberts
                                                                      2 tiesneša asistents: Mihaļčuks Marks