LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 2. posms (7-11 v.)

1. kārta, 05/09/2018 19:30

Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions, Rīga
Skatītāju skaits: 20
SK Super Nova
4
SK Imanta
1
25Zvingevica Eva
    1Antāne Laura
      13Ušpele Alise
        5Pritkova Ņina
          88Kozlova Vlada
            15Žeimunde Anna Viktorija
              17Moča Vineta
              • 52'
              9Ritenberga-Balode Tīna
                8Volkoviča Jekaterīna (C)
                  3Ase Kitija
                    83Gaiķe Alise
                    • 3'
                    • 11'
                    2Tarvīda Kristiāna
                    • 56'
                    36Buklovska Juta
                    • 41'
                    • 59'
                    10Veinberga Marta
                      3Ansone Evita
                        8Vītola Krista
                        • 68'
                        27Bārbele Anna
                        • 29'
                        • 33'
                        17Jēgere Una
                        • 24'
                        7Selicka Jekaterīna
                          4Švāgere Elīna (C)
                            6Levikina Darija
                            • 82'
                            11Zivtiņa Kristīne
                              Rezervisti
                              11Skļemenova Alīna
                              • 59'
                              12Smirnova Baiba Justīne
                                41Ņikitina Alīna
                                • 82'
                                7Mūrniece Patrīcija Paula
                                • 56'
                                10Maļuka Luīze
                                • 33'
                                14Grundāne Šarlote
                                • 68'
                                23Ņikitina Sofija
                                  Galvenais treneris
                                  Kārkliņš EdgarsAvotiņš Valdis
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Svarinskis Igors
                                  1 tiesneša asistents: Didriķe Līga
                                  2 tiesneša asistents: Bogačkins Aleksandrs