LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

1. kārta, 23/05/2018 19:30

Upesciema stadions, Upesciems
Skatītāju skaits: 35
SK Upesciems
2
Albatroz SC
2
1Dreismanis Andris
    1Leme Felipe Ferreira
      13Baranovskis Nauris (C)
        4Gaļļamovs Dmitrijs
          12Pilsētnieks Māris
            6Felizardo Ramires Ricardo
              10Teremko Igors
              • 46'
              2Manfrinatti Rodrigo
                18Zankovskis Gatis
                • 90'+2'
                9Vinicius Santos de Castro
                • 46'
                6Mazvērsītis Gunārs
                  5Pētersons Emīls Jānis
                  • 46'
                  5Lazdiņš Artūrs
                  • 25'
                  11De Souza Matias Jesus Rafael
                    9Čudars Dāvids
                    • 67'
                    3Daisuke Nomura (C)
                      21Avots Jānis
                      • 46'
                      7Sousa Lima Léllis Yuri
                      • 42'
                      2Odiņš Oskars
                      • 78'
                      • 80'
                      8Satake Kyosei
                        20Pokšāns Andžejs
                        • 61'
                        10Youngdoo Jwa
                        • 37'
                        Rezervisti
                        19Grīntāls Jorens
                        • 80'
                        18Saul Samuel
                          17Prombergs Māris
                          • 46'
                          15Draška Emīls
                          • 46'
                          11Zicmanis Mārcis
                          • 67'
                          14Vēzis Sandis
                            14Daugulis Jānis
                            • 61'
                            13Hercbergs Jevgēnijs
                            • 46'
                            15Laizāns Kaspars
                              8Dombrovskis Andis
                              • 46'
                              • 84'
                              22Lukaševičs Ivars
                                Galvenais treneris
                                Zankovskis GatisNesterenko Viktor
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Utināns Andris
                                1 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita
                                2 tiesneša asistents: Hrštičs Emīls