LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

19. kārta, 16/07/2018 19:30

Upesciema stadions, Upesciems
Skatītāju skaits: 30
SK Upesciems
2
FK Progress
1
1Dreismanis Andris
    1Rodriguez Carl Albert
      5Lazdiņš Artūrs
        20Tkačovs Oļegs
        • 78'
        16Saukums Andis
          10Jennings Justin Owen
          • 24'
          18Zankovskis Gatis
          • 90'+2'
          11Rimkuss Vlads (C)
            2Odiņš Oskars
              19Ašmensks Aleksandrs
                13Baranovskis Nauris (C)
                  24Liepiņš Kārlis Miķelis
                  • 62'
                  22Lukaševičs Ivars
                  • 90'+3'
                  • 90'+4'
                  15Gerasimovs Valērijs
                    20Pokšāns Andžejs
                    • 40'
                    26Ždaņko Vladislavs
                    • 90'+4'
                    6Mazvērsītis Gunārs
                      17Petrovs Ņikita
                      • 58'
                      9Čudars Dāvids
                        3Bagdasarjans Davids
                          12Pilsētnieks Māris
                          • 11'
                          • 29'
                          2Morozs Jaroslavs
                          • 59'
                          Rezervisti
                          11Zicmanis Mārcis
                            55Aleksandrovs Andrejs
                              17Idžons Nils
                                25Sadovņikovs Jevgēnijs
                                • 58'
                                21Avots Jānis
                                  18Abolkans Filips
                                  • 62'
                                  15Laizāns Kaspars
                                    21Petuņins Leonīds
                                      19Grīntāls Jorens
                                        7Jankovskis Mihails
                                        • 59'
                                        14Pisarenoks Ruslans
                                          10Teremko Igors
                                            Galvenais treneris
                                            Zankovskis GatisGerasimovs Sergejs
                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                            Galvenais tiesnesis: Grants Jānis
                                            1 tiesneša asistents: Ratnieks Kristaps
                                            2 tiesneša asistents: Eniks Kārlis