LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

17. kārta, 16/08/2018 19:15

Upesciema stadions, Upesciems
Skatītāju skaits: 33
SK Upesciems
2
FK Rīnūži / Grifs AG
3
1Dreismanis Andris
    4Andrezens Maksims
      11Daņilovs Edijs
      • 44'
      32Naruševičs Artjoms (C)
      • 87'
      2Odiņš Oskars
        11Kručeks Dmitrijs
          20Pokšāns Andžejs
            45Briškens Ingmārs Andris
            • 65'
            16Saukums Andis
              3Jerikalovs Aleksandrs
              • 5'
              8Bērziņš Andris
              • 46'
              2Petrovs Aleksejs
              • 58'
              13Baranovskis Nauris (C)
              • 42'
              • 90'+1'
              22Redkins Sergejs
              • 54'
              6Mazvērsītis Gunārs
                25Ņikitonovs Pāvels
                  18Zankovskis Gatis
                    31Atamans Mihails
                    • 12'
                    17Fedorovičs Mareks
                      44Kuciba Ēriks
                      • 45'
                      22Lukaševičs Ivars
                      • 88'
                      14Nagla Pēteris
                      • 73'
                      Rezervisti
                      14Daugulis Jānis
                      • 46'
                      84Vanags Intars
                        21Prombergs Māris
                        • 44'
                        18Bļizņuks Pāvels
                        • 65'
                        15Laizāns Kaspars
                        • 88'
                        6Olehno Iļja
                        • 5'
                        26Agajevs Renats
                        • 73'
                        21Uļjanovs Artjoms
                          19Sarapulovs Vadims
                          • 54'
                          10Čebotarjovs Mihails
                          • 58'
                          Galvenais treneris
                          Zankovskis GatisPetrovs Aleksejs
                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                          Galvenais tiesnesis: Griščenko Aleksejs
                          1 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                          2 tiesneša asistents: Radionenko Sergejs