LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

13. kārta, 26/07/2018 19:30

Upesciema stadions, Upesciems
Skatītāju skaits: 35
SK Upesciems
0
Ghetto FC / Gvatar
1
1Dreismanis Andris
    1Grunte Oskars
      13Baranovskis Nauris (C)
        91Loginovs Artjoms
        • 56'
        2Odiņš Oskars
          5Remizovs Aleksejs
            22Lukaševičs Ivars
            • 39'
            25Melbārdis Ēriks
              20Pokšāns Andžejs
              • 64'
              34Smirnovs Kirils
                5Lazdiņš Artūrs
                • 72'
                33Bagdasarjans Tigrans
                  4Groskops Reinis
                  • 62'
                  19Grablovskis Raitis
                    10Teremko Igors
                    • 53'
                    13Bairamovs Elmārs
                      12Pilsētnieks Māris
                        9Eivazovs Beiraks
                        • 64'
                        7Vecvagars Toms Haralds
                          77Zabarovskis Konstantīns (C)
                          • 37'
                          6Mazvērsītis Gunārs
                            15Ibragimovs Asifs
                              Rezervisti
                              17Fedorovičs Mareks
                                22Ivanovs Kirils
                                  16Saukums Andis
                                  • 62'
                                  27Gaharija Davids
                                    19Grīntāls Jorens
                                    • 64'
                                    7Cvetanovičs Romens
                                    • 56'
                                    • 77'
                                    11Daņilovs Edijs
                                      10Semjonovs Viktors
                                      • 77'
                                      21Avots Jānis
                                      • 53'
                                      8Kucenko Aleksejs
                                        8Bērziņš Andris
                                        • 72'
                                        11Cvetanovičs Karens
                                        • 64'
                                        21Sovers Norberts
                                          Galvenais treneris
                                          Daņilovs EdijsSavčuks Oļegs
                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                          Galvenais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                                          1 tiesneša asistents: Kolosovs Andrejs
                                          2 tiesneša asistents: Svipsts Mārtiņš