LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

11. kārta, 14/06/2018 19:30

Upesciema stadions, Upesciems
Skatītāju skaits: 15
SK Upesciems
1
Monarhs/Flaminko
3
16Dreismanis Andris
    93Sīlis Reinis
      13Baranovskis Nauris (C)
      • 45'+1'
      86Blankenfelds Artūrs
        6Mazvērsītis Gunārs
          6Tarasenko Pāvels
          • 45'
          20Pokšāns Andžejs
          • 73'
          21Rosoha Aleksejs
          • 68'
          18Zankovskis Gatis
          • 82'
          82Kazura Jevgēņijs
          • 90'
          12Pilsētnieks Māris
          • 31'
          73Zeņkovs Aleksandrs
          • 61'
          • 63'
          • 84'
          • 89'
          14Daugulis Jānis
          • 52'
          17Kļimovs Aleksandrs
            5Lazdiņš Artūrs
              11Zolotarjovs Dmitrijs (C)
                17Daņilovs Edijs
                • 60'
                24Priedēns Kristaps
                • 55'
                8Bērziņš Andris
                  20Skibjuks Dmitrijs
                    10Teremko Igors
                    • 66'
                    • 76'
                    14Čulkovs Vitālijs
                    • 75'
                    Rezervisti
                    23Zants Jānis
                    • 76'
                    1Lukoņins Vladimirs
                      15Laizāns Kaspars
                      • 52'
                      3Golovizins Viktors
                        21Avots Jānis
                        • 60'
                        2Bikovskis Deniss
                        • 75'
                        4Pisarenoks Ruslans
                        • 73'
                        9Kravčenko Oļegs
                        • 68'
                        • 70'
                        • 72'
                        75Sazonovs Aleksandrs
                        • 55'
                        71Zolotarjovs Andrejs
                        • 89'
                        Galvenais treneris
                        Zankovskis GatisMarozovs Boriss
                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                        Galvenais tiesnesis: Griščenko Aleksejs
                        1 tiesneša asistents: Kazāks Lauris
                        2 tiesneša asistents: Radionenko Sergejs