LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Kauss 2017

1. kārta, 05/06/2017 19:30

Upesciema stadions, Upesciems
Skatītāju skaits: 14
SK Upesciems
2
New Project Tente
0
1Dreismanis Andris
    21Poklikajevs Aivis (C)
      12Pilsētnieks Māris
        22Lavrenovs Aleksejs
        • 77'
        4Groskops Reinis
        • 46'
        5Stepaņuks Grigorijs
          21Avots Jānis
            10Matjušenko Germans
              2Odiņš Oskars (C)
              • 23'
              13Sīpols Mārtiņš
              • 87'
              9Čudars Dāvids
                23Teļegins Kirils
                  18Zankovskis Gatis
                  • 71'
                  • 77'
                  12Ļebedevs Andrejs
                    3Saukums Andis
                      7Šarovs Lavrentijs
                        5Lazdiņš Artūrs
                          25Fedorovičs Mareks
                            7Vecvagars Toms Haralds
                              14Molčanovs Marks
                              • 55'
                              20Pokšāns Andžejs
                              • 72'
                              4Ņikitonovs Pāvels
                              • 60'
                              • 66'
                              Rezervisti
                              10Teremko Igors
                                11Suranovs Gļebs
                                • 77'
                                19Grīntāls Jorens
                                  17Bobrovs Mihails
                                    11Zicmanis Mārcis
                                    • 72'
                                    24Šilings Ēriks
                                    • 55'
                                    8Vīnbergs Ivars
                                    • 46'
                                    8Zarščikovs Vladislavs
                                    • 87'
                                    23Zants Jānis
                                    • 77'
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Utināns Andris
                                    1 tiesneša asistents: Koritko Valdis
                                    2 tiesneša asistents: Svipsts Mārtiņš