LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

7. kārta, 26/06/2018 19:30

Upesciema stadions, Upesciems
Skatītāju skaits: 13
SK Upesciems
1
Ogres NSC
2
1Dreismanis Andris
    25Dalbiņš Leo Ritvars
      18Zankovskis Gatis
        12Počs Aigars
          6Mazvērsītis Gunārs
          • 60'
          16Pūpols Agnis
          • 35'
          • 55'
          5Lazdiņš Artūrs
            8Kondratjevs Andrejs
              17Fedorovičs Mareks
                10Siliņš Emīls
                  7Vecvagars Toms Haralds
                    7Rubīns Raivis (C)
                      4Groskops Reinis
                        17Tumans Ģirts
                          13Baranovskis Nauris (C)
                          • 49'
                          13Līcis Kārlis
                            12Pilsētnieks Māris
                            • 90'+3'
                            15Škaunacis Niks Niklāvs
                            • 77'
                            20Pokšāns Andžejs
                            • 79'
                            6Rudzītis Lauris
                              16Saukums Andis
                              • 37'
                              18Pāviška Linards Roberts
                                Rezervisti
                                21Avots Jānis
                                  1Vanags Bruno
                                    15Laizāns Kaspars
                                      19Malvess Patriks
                                        19Grīntāls Jorens
                                          9Vārpa Roberts
                                            11Zicmanis Mārcis
                                              5Mīligs Renārs
                                                8Bērziņš Andris
                                                  Galvenais treneris
                                                  Zankovskis GatisPaškovičs Vladimirs
                                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                  Galvenais tiesnesis: Grants Jānis
                                                  1 tiesneša asistents: Ratnieks Kristaps
                                                  2 tiesneša asistents: Soldatovs Nikolajs