LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Virslīga 2017

9. kārta, 21/05/2017 14:00

Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka", Jūrmala
Skatītāju skaits: 180
Spartaks Jūrmala
1
FK Metta/Latvijas Universitāte
0
1Nerugals Jevgeņijs
    1Grigorjevs Dmitrijs
      3Stuglis Elvis
        7Stuglis Ingars Sarmis
        • 70'
        7Vardanjans Edgars
          23Fjodorovs Vladislavs
          • 79'
          2Šimunovič Luka
            25Ashrifie Abraham Anane
            • 41'
            18Mihadjuks Pāvels
              19Kalniņš Gatis (C)
              • 85'
              8Kazačoks Jevgeņijs
              • 75'
              3Abbas Usman
                9Pushniakou Siarhei
                  5Indrāns Dāvis
                  • 86'
                  17Habelok Artem
                  • 76'
                  15Šibass Rendijs
                    21Kozlovs Vladislavs
                    • 90'
                    4Ševeļovs Kirils
                      25Kozlov Evgeny
                        6Emsis Eduards
                          10Gauračs Edgars (C)
                          • 66'
                          22Seriba Kabelo
                          • 37'
                          Rezervisti
                          77Lazarevs Vladislavs
                            24Ošs Dāvis
                              5Bērenfelds Ņikita
                              • 90'
                              10Abdullahi Adamu
                              • 70'
                              22Pilāts Pāvels
                                17Švalbe Artūrs
                                  16Bāliņš Klāvs
                                  • 66'
                                  8Miyazaki Takumi
                                  • 79'
                                  32Šlampe Ingus
                                  • 76'
                                  2Strods Dāvis Sandis
                                    19Rusyn Rostyslav
                                      27Birka Emīls
                                        26Gudēns Roberts Ralfs
                                          Galvenais treneris
                                          Zub Marek DariuszRiherts Andris
                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                          Galvenais tiesnesis: Vasjukovs Jevgēnijs
                                          1 tiesneša asistents: Koritko Valdis
                                          2 tiesneša asistents: Tagijevs Igors
                                          Ceturtais tiesnesis: Ķere Mareks
                                          Tiesnešu inspektors: Popovičenko Jurijs