LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Virslīga 2017

8. kārta, 12/05/2017 19:00

Kauguru vidusskolas stadions, Jūrmala
Skatītāju skaits: 250
Spartaks Jūrmala
2
RFS
0
1Nerugals Jevgeņijs
    1Māliņš Germans
      21Kozlovs Vladislavs
        11Savaļnieks Roberts
          8Kazačoks Jevgeņijs
            27Grīnbergs Jānis
            • 59'
            3Stuglis Elvis
              12Njie Ensa
                9Pushniakou Siarhei
                  10Višņakovs Aleksejs
                    7Vardanjans Edgars
                      26Isajevs Vjačeslavs
                        2Šimunovič Luka
                        • 67'
                        21Kovel Leonid
                        • 71'
                        10Gauračs Edgars (C)
                        • 58'
                        • 63'
                        36Solovjovs Aleksandrs
                        • 48'
                        • 78'
                        17Habelok Artem
                        • 73'
                        8Fertovs Aleksandrs
                          25Kozlov Evgeny
                          • 84'
                          3Rode Renārs
                            18Mihadjuks Pāvels
                              17Kozlovs Igors (C)
                                Rezervisti
                                77Lazarevs Vladislavs
                                  35Sizko Daniil
                                    20Kazeka Siarhei
                                      9Uldriķis Roberts
                                      • 71'
                                      16Bāliņš Klāvs
                                      • 63'
                                      28Ulimbaševs Daniils
                                      • 59'
                                      5Bērenfelds Ņikita
                                      • 84'
                                      81Šadčins Iļja
                                        32Šlampe Ingus
                                        • 73'
                                        20Diakvnishvili Georgi
                                          22Pilāts Pāvels
                                            2Sorokins Vladislavs
                                              19Rusyn Rostyslav
                                                25Peric Luka
                                                  Galvenais treneris
                                                  Zub Marek DariuszKaļiņins Andrejs
                                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                  Galvenais tiesnesis: Ķere Mareks
                                                  1 tiesneša asistents: Ševčenko Deniss
                                                  2 tiesneša asistents: Tagijevs Igors
                                                  Ceturtais tiesnesis: Naļivaiko Dmitrijs
                                                  Tiesnešu inspektors: Supe Ādolfs