LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas kauss 16/17

2. kārta, 03/05/2017 18:00

Kauguru vidusskolas stadions, Jūrmala
Skatītāju skaits: 152
Spartaks Jūrmala
1
Riga FC
2
47Duisen Abylaikhan
    1Kurakins Vladislavs
      8Kazačoks Jevgeņijs
        2Smirnovs Vitālijs
          10Gauračs Edgars (C)
          • 53'
          20Šabala Valērijs
          • 71'
          • 84'
          9Pushniakou Siarhei
          • 53'
          8Kovaļovs Andrejs
          • 46'
          20Kazeka Siarhei
            88Appaev Khyzyr
            • 56'
            25Kozlov Evgeny
              14Laizāns Oļegs (C)
                5Bērenfelds Ņikita
                  13Gorkšs Kaspars
                    7Vardanjans Edgars
                    • 5'
                    • 66'
                    35Enin Ivan
                      2Šimunovič Luka
                      • 86'
                      32Timofejevs Oļegs
                        21Kozlovs Vladislavs
                          9Pētersons Armands
                          • 65'
                          3Stuglis Elvis
                            3Kurakins Antons
                              Rezervisti
                              77Lazarevs Vladislavs
                                18Punculs Ēriks
                                • 56'
                                16Bāliņš Klāvs
                                • 53'
                                10Bogdaškins Boriss
                                • 65'
                                32Šlampe Ingus
                                • 53'
                                11Turkovs Daniils
                                  17Habelok Artem
                                  • 66'
                                  6Vaštšuk Bogdan
                                    18Mihadjuks Pāvels
                                      23Belica Egzon
                                        22Pilāts Pāvels
                                          17Litvinskis Viktors
                                          • 84'
                                          19Rusyn Rostyslav
                                            12Ozols Roberts
                                              Galvenais treneris
                                              Zub Marek DariuszKoņevs Mihails
                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                              Galvenais tiesnesis: Golubevs Aleksandrs
                                              1 tiesneša asistents: Botošs Vasīlijs
                                              2 tiesneša asistents: Tatriks Raimonds
                                              Ceturtais tiesnesis: Ķere Mareks
                                              Tiesnešu inspektors: Osipovs Vladimirs