LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Virslīga 2017

5. kārta, 22/04/2017 14:00

Kauguru vidusskolas stadions, Jūrmala
Skatītāju skaits: 150
Spartaks Jūrmala
2
SK Babīte/Dinamo
2
1Nerugals Jevgeņijs
    1Kudrjavcevs Vjačeslavs
      18Mihadjuks Pāvels
        15Apiņš Verners
        • 38'
        25Kozlov Evgeny
        • 85'
        4Baikovs Viktors (C)
          9Pushniakou Siarhei
          • 75'
          9Sushkin Viacheslav
            8Kazačoks Jevgēņijs
              3Kuzmins Vladislavs
                10Gauračs Edgars (C)
                • 44'
                • 59'
                45Konate Mohamed
                • 42'
                • 87'
                17Habelok Artem
                  14Saveļjevs Aleksejs
                  • 76'
                  2Šimunovič Luka
                    32Khomyn Andrii
                    • 57'
                    7Vardanjans Edgars
                      2Studāns Elvis
                        21Kozlovs Vladislavs
                        • 61'
                        47Mochalin Pavel
                          3Stuglis Elvis
                          • 80'
                          23Grjaznovs Aleksejs
                          • 50'
                          Rezervisti
                          77Lazarevs Vladislavs
                            16Morozs Jaroslavs
                              32Šlampe Ingus
                                76Khokhlov Dmitrii
                                • 57'
                                19Rusyn Rostyslav
                                  11Savaļnieks Niks
                                  • 87'
                                  5Bērenfelds Ņikita
                                    33Bagdasarjans Tigrans
                                      16Bāliņš Klāvs
                                      • 61'
                                      • 66'
                                      5Danilau Aliaksandr
                                      • 38'
                                      13Džeriņš Ralfs
                                        25Dresmanis Antons Aleksandrs
                                          22Korzāns Ričards
                                            10Kurma Viktors
                                              Galvenais treneris
                                              Zub Marek DariuszMiholaps Mihails
                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                              Galvenais tiesnesis: Vasjukovs Jevgēnijs
                                              1 tiesneša asistents: Grābējs Deniss
                                              2 tiesneša asistents: Tagijevs Igors
                                              Ceturtais tiesnesis: Naļivaiko Dmitrijs
                                              Tiesnešu inspektors: Sipailo Andrejs