LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 18/19

2. kārta, 09/10/2018 19:00

Ogres NSC halle, Ogre Municipality
Skatītāju skaits: 65
TFK Rēzekne/RFA
2
FK Raba
3
14Bondars Aigars
    12Žurovs Kaspars
      1Meikulāns Arturs
        21Žugs Mārtiņš
          10Silagailis Guntars (C)
            9Jakovļevs Dmitrijs (C)
              4Andrushchenko Vladyslav
                2Rimkus Vlads
                  5Aguls Vitālijs
                    7Gaļļamovs Dmitrijs
                      8Prokopkins Sergejs
                        10Petrenko Sergejs
                          11Berjoza Deniss
                            17Kočerigins Nikolajs
                              18Jelagovs Ņikita
                                14Krasnovs Leons
                                • 29'
                                6Andrushchenko Stanislav
                                • 2'
                                23Komarovs Deniss
                                  17Karačkovs Arvis
                                    4Rožkovskis Romāns
                                    • 14'
                                    • 29'
                                    13Cvetkovs Grigorijs
                                      3Ahrems Igors
                                        12Krainis Ervīns
                                          5Ziļs Andrejs
                                            7Ikstens Oskars
                                            • 9'
                                            • 23'
                                            • 37'
                                            15Strazdiņš Artūrs
                                            • 17'
                                            9Galajs Armans
                                              19Šapovalovs Aleksandrs
                                                Galvenais treneris
                                                Voskāns VitālijsŠketovs Arturs
                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                Pirmais tiesnesis: Borisevičs Eduards
                                                Otrais tiesnesis: Utināns Andris
                                                Trešais tiesnesis: Levaškevičs Vitālijs
                                                Tiesnešu inspektors: Voitkovs Jevgēnijs
                                                Laika ņēmējs: Debiša Tatjana