LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 18/19

4. kārta, 24/10/2018 21:30

Salaspils Sporta nams, Salaspils Municipality
Skatītāju skaits: 55
TFK Rēzekne/RFA
6
New Project
3
1Meikulāns Arturs
    21Poklikajevs Aivis (C)
    • 7'
    14Bondars Aigars
      27Nedbaļskis Vitālijs
        5Berjoza Deniss
          2Neverovskis Maksims
            6Andrushchenko Stanislav
            • 17'
            • 38'
            8Juhņevičs Ņikita
              11Tarakanovs Edgars
              • 9'
              15Šimanovskis Romāns
                17Andrushchenko Vladyslav
                • 37'
                17Bobrovs Mihails
                  13Cvetkovs Grigorijs
                  • 34'
                  19Kručeks Dmitrijs
                    8Locāns Edgars
                      23Rubenis Edgars
                        7Jelagovs Ņikita
                          13Sīpols Mārtiņš
                            18Ivenkovs Pēteris
                              5Stepaņuks Grigorijs
                                4Iļjins Andrejs
                                  24Šilings Ēriks
                                    9Petrovs Antons
                                    • 4'
                                    • 6'
                                    11Diakvnishvili Giorgi
                                    • 31'
                                    10Silagailis Guntars (C)
                                    • 27'
                                    22Lavrenovs Aleksejs
                                    • 9'
                                    • 34'
                                    12Krainis Ervīns
                                    • 28'
                                    25Solomevičs Romāns
                                    • 39'
                                    Galvenais treneris
                                    Voskāns VitālijsOsins Aleksandrs
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Pirmais tiesnesis: Utināns Andris
                                    Otrais tiesnesis: Jacevičs Igors
                                    Trešais tiesnesis: Levaškevičs Vitālijs
                                    Tiesnešu inspektors: Bērziņš Aldis
                                    Laika ņēmējs: Stukovs Uldis