LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

9. kārta, 10/06/2017 15:00

Valmieras Futbola kluba sporta bāze, Valmiera
Skatītāju skaits: 310
Valmiera Glass ViA
4
FK Auda
0
16Arnavs Elvis
    1Pūriņš Hugo
      27Jaunzems Alvis
      • 72'
      • 74'
      3Škirjatovs Igors
        14Bērziņš Ulvis
        • 60'
        8Labanovskis Mareks Matīss
        • 83'
        5Jākabsons Kārlis
        • 83'
        34Moncevičs Uģis
        • 89'
        21Dubovs Alvis
        • 34'
        89Skābardis Juris
        • 78'
        10Lūsiņš Kristers
        • 50'
        • 85'
        11Siksalietis Roberts
          22Sietinsons Elmārs
          • 7'
          29Gorkšs Rihards
          • 40'
          • 60'
          3Miķelsons Madis Oskars
            17Brunch Chris
            • 78'
            4Ērglis Mārcis (C)
              10Fjodorovs Arturs
                20Jaunzems Valts
                • 68'
                30Gorkšs Jorens (C)
                  18Cipe Roberts Rainers
                  • 77'
                  23Bankavs Artūrs
                    Rezervisti
                    1Kučinskis Matīss
                      24Miezītis Mārtiņš
                        8Kramēns Klāvs
                        • 83'
                        27Tamenieks Silvestrs
                        • 89'
                        12Treimanis Ģirts
                          13Grauze Ričards
                          • 78'
                          33Rīsbergs Raivis
                          • 77'
                          20Ackert Alex
                            11Dubro Mārtiņš
                            • 60'
                            • 75'
                            77Bricis Edgars
                            • 78'
                            9Zvirbulis Kārlis
                            • 74'
                            • 83'
                            • 84'
                            4Apsītis Jānis
                            • 60'
                            25Ģērmanis Nauris
                            • 85'
                            Galvenais treneris
                            Ērglis GatisKalns Jurģis
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Zamurs Raitis
                            1 tiesneša asistents: Zaharčukovs Andrejs
                            2 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                            Ceturtais tiesnesis: Veide Jānis
                            Tiesnešu inspektors: Piskunovs Anatolijs