LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

13. kārta, 29/07/2017 17:00

J. Daliņa stadions, Valmiera
Skatītāju skaits: 237
VALMIERA GLASS VIA
5
FK Staiceles Bebri
0
16Arnavs Elvis
  • 52'
1Kārkliņš Andis
    3Miķelsons Madis Oskars
      17Kīns Mārtiņš
      • 90'+1'
      23Bankavs Artūrs
      • 14'
      10Līsmanis Ronalds
        21Dubovs Alvis
        • 62'
        8Nazarovs Egils Arturs
        • 70'
        4Ērglis Mārcis (C)
        • 57'
        11Grāveris Kalvis (C)
        • 70'
        20Jaunzems Valts
          14Strokšs Mārtiņš
            5Jākabsons Kārlis
            • 46'
            9Talcis Ingus
            • 46'
            22Sietinsons Elmārs
              5Pelēkais Jānis
              • 61'
              • 82'
              6Savaļnieks Niks
              • 44'
              • 47'
              • 55'
              4Lapss Jānis
                27Jaunzems Alvis
                • 72'
                12Taulavičus Jānis Mariss
                  14Bērziņš Ulvis
                  • 46'
                  13Lazdiņš Daniels
                    Rezervisti
                    1Kučinskis Matīss
                    • 52'
                    23Miņins Adrians
                      10Lūsiņš Kristers
                      • 57'
                      18Migliņš Mareks
                      • 70'
                      9Zvirbulis Kārlis
                      • 46'
                      6Zumbergs Matīss
                      • 82'
                      12Treimanis Ģirts
                      • 72'
                      15Sorokins Emīls
                      • 70'
                      19Veinbergs Valdis
                      • 46'
                      3Talcis Artūrs Rainers
                      • 90'+1'
                      15Riekstiņš Tomass Ralfs
                        7Barkovskis Māris
                        • 46'
                        Galvenais treneris
                        Ērglis GatisValaņins Jānis
                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                        Galvenais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                        1 tiesneša asistents: Kolosovs Andrejs
                        2 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita
                        Ceturtais tiesnesis: Veide Jānis
                        Tiesnešu inspektors: Voitkovs Jevgēnijs