LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SynotTip Virslīga

18. kārta, 19/08/2018 16:00

Vidzemes Olimpiskais centrs, Valmiera
Skatītāju skaits: 390
Valmiera Glass ViA
2
RFS
4
81Bogdanovs Marks
    1Ikstens Kaspars
      10Jaunzems Alvis
      • 71'
      • 78'
      3Sandokhadze Nika
        22Sietinsons Elmārs
          10Kļuškins Gļebs
            17Pallo Artūrs
            • 16'
            16Shergelashvili Lasha
              4Ērglis Mārcis (C)
                4Dubra Kaspars (C)
                • 46'
                93Persson Gray Eric Ricardo
                  80Ribeiro Dantas Elivelto
                  • 40'
                  • 64'
                  32Bakmaz Ante
                    8Fertovs Aleksandrs
                      11Savaļnieks Niks
                      • 31'
                      • 46'
                      11Savaļnieks Roberts
                        21Nguesseu Camrom William Junior
                          26Isajevs Vjačeslavs
                          • 39'
                          14Bērziņš Ulvis
                          • 57'
                          36Solovjovs Aleksandrs
                          • 68'
                          19Kalniņš Gatis
                          • 56'
                          14Marusych Maksym
                          • 21'
                          • 54'
                          • 57'
                          Rezervisti
                          77Browne Rashid Hesus Grigorio
                          • 46'
                          30Grigorjevs Dmitrijs
                            18Cipe Roberts Rainers
                              7Sikharulidze Irakli
                              • 64'
                              3Miķelsons Madis Oskars
                                19Jaudzems Artis
                                • 68'
                                • 90'+2'
                                20Jaunzems Valts
                                  2Sorokins Vladislavs
                                    29Lūsiņš Kristers
                                    • 57'
                                    • 80'
                                    • 87'
                                    23Vachiberadze Beka
                                    • 46'
                                    • 50'
                                    16Arnavs Elvis
                                      32Platonov Dzmitry
                                        27Barkovskis Māris
                                          45Appiah Ofosu
                                            Galvenais treneris
                                            Trubachov MykolaDambrauskas Valdas
                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                            Galvenais tiesnesis: Naļivaiko Dmitrijs
                                            1 tiesneša asistents: Lemkins Arnis
                                            2 tiesneša asistents: Kolosovs Andrejs
                                            Ceturtais tiesnesis: Spasjonņikovs Vitālijs
                                            Tiesnešu inspektors: Sipailo Andrejs