LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Kauss 2017

3. kārta, 01/07/2017 18:30

J. Daliņa stadions, Valmiera
Skatītāju skaits: 311
Valmiera Glass ViA
2
RTU FC/Skonto Academy
1
16Arnavs Elvis
    32Dzelme Kristaps
      20Jaunzems Valts
        18Morozs Jegors
        • 74'
        22Sietinsons Elmārs
        • 9'
        20Atbashyan Philip Anthony
        • 55'
        5Jākabsons Kārlis
          27Krasivorons Aleksejs
            3Miķelsons Madis Oskars
              2Bagdasarjans Davids
              • 47'
              17Pallo Artūrs
                7Borovikovs Vadims
                • 81'
                27Jaunzems Alvis
                • 82'
                5Andersons Krišs
                • 25'
                14Bērziņš Ulvis
                • 80'
                12Savčenko Iļja
                  21Dubovs Alvis
                  • 89'
                  11Jankovskis Ņikita (C)
                    18Cipe Roberts Rainers
                      13Kovaļkovs Igors
                      • 5'
                      4Ērglis Mārcis (C)
                        8Petunovs Marks
                          Rezervisti
                          1Kučinskis Matīss
                            29Puzirevskis Jurijs
                              12Treimanis Ģirts
                                23Smuļko Marks
                                • 55'
                                9Zvirbulis Kārlis
                                  3Šibass Henrijs
                                  • 81'
                                  25Ģērmanis Nauris
                                    35Hudihs Ņikita
                                    • 74'
                                    19Veinbergs Valdis
                                    • 89'
                                    30Boļšakovs Ņikita
                                      10Lūsiņš Kristers
                                      • 80'
                                      15Vilcāns Dāvis
                                        Galvenais treneris
                                        Ērglis GatisŠarando Aleksejs
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Galvenais tiesnesis: Anufrijevs Aleksandrs
                                        1 tiesneša asistents: Platonovs Romans
                                        2 tiesneša asistents: Griščenko Aleksejs
                                        Ceturtais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                                        Tiesnešu inspektors: Supe Ādolfs