LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SynotTip Virslīga

3. kārta, 14/04/2018 13:00

Vidzemes Olimpiskais centrs, Valmiera
Skatītāju skaits: 400
Valmiera Glass ViA
2
Spartaks Jūrmala
4
16Arnavs Elvis
    81Nerugals Jevgeņijs
      22Sietinsons Elmārs
      • 46'
      14Dmitriev Oleg
      • 84'
      20Jaunzems Valts
      • 46'
      6Kobzar Evgenii
      • 46'
      11Savaļnieks Niks
        25Ošs Mārcis
        • 6'
        17Pallo Artūrs
        • 4'
        5Kosoric Aleksandar (C)
        • 74'
        29Lūsiņš Kristers
        • 88'
        19Korzāns Ričards
          4Ērglis Mārcis (C)
            27Mihadjuks Pāvels
            • 59'
            6Mukuta Thierry Kapila
              9Višņakovs Aleksejs
              • 25'
              • 27'
              • 37'
              3Miķelsons Madis Oskars
                23Šlampe Ingus
                  18Cipe Roberts Rainers
                  • 69'
                  20Smith Medina Ariagner Steven
                  • 53'
                  23Bankavs Artūrs
                    3Vagančuks Rolands
                      Rezervisti
                      1Ribaks Kaspars
                        1Pavlovs Andrejs
                          10Jaunzems Alvis
                          • 46'
                          10Gauračs Edgars
                          • 46'
                          21Belevschi Alexandru
                            15Maleev Artemiy
                              8Stīpnieks Eduards
                                17Svārups Kaspars
                                • 84'
                                14Bērziņš Ulvis
                                • 69'
                                21Simič Marko
                                  9Zvirbulis Kārlis
                                    11Žigajevs Jurijs
                                    • 53'
                                    2Kramēns Klāvs
                                    • 46'
                                    18Moncada Zeledon Jonathan Enrique
                                      Galvenais treneris
                                      Ērglis Gatis
                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                      Galvenais tiesnesis: Spasjonņikovs Vitālijs
                                      1 tiesneša asistents: Lācis Niklāvs
                                      2 tiesneša asistents: Lemkins Arnis
                                      Ceturtais tiesnesis: Treimanis Andris
                                      Tiesnešu inspektors: Pukijāns Jānis
                                      Delegāts: Rubīns Konstantīns