LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Attīstības grupa U-13 B apakšgrupa

3. kārta, 01/05/2018 15:30

Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions, Smiltene Municipality
Skatītāju skaits: 39
Vidzemes FC/2006
4
Vidzemes FC 2
3
12Mellis Armands (C)
    1Ismailovs Dmitrijs (C)
      13Groševs Lauris
        12Felšus Roberts Mārtiņš
          2Audicks Martins Kristofers
            3Kagainis Artūrs
              6Drozdovičs Vitālijs
                4Veismanis Tomass
                  9Spirģis Kristaps
                    16Putrālis Eduards Dāvis
                      3Ekerts Rojs Roberts
                        6Fjodorovs Mareks
                          11Vitkauskis Dāvis Maiks
                          • 25'
                          • 56'
                          15Vorps Gustavs
                            16Sakalausks Rauls Kristers
                              8Gaismiņš Valters
                                15Laķis Rūdolfs
                                • 32'
                                • 41'
                                7Dzenītis Ernests
                                  14Bondars Daniels
                                    14Maršāns Tomass Ernests
                                      4Krumholcs Daniels
                                        9Bojārs Kristens Marsels
                                          7Apīns Rainers
                                            44Bāliņš Kristers
                                            • 9'
                                            10Timermanis Edgars
                                              10Kaņipovs Reinis
                                              • 17'
                                              • 23'
                                              1Raudziņš Kristers Martins
                                                5Siktārs Jānis Voldemārs
                                                  5Rozenbergs Jēkabs
                                                    11Veinbergs Kārlis
                                                      8Sirmais Markuss
                                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                        Galvenais tiesnesis: Veģeris Eduards